П`ятниця, 09.25.2020, 3:23 AM
НВК № 4
м. Світловодськ

Ми виховуємо справжніх лідерів!
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 26
Пробне ЗНО - 2020
Корисні посилання
    Міністерство освіти і науки України Нова Українська Школа Український центр оцінювання якості освіти Інститут післядипломної педагогічної освіти Управління освіти Світловодської міської ради
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Навчання [3]

Шановні батьки!
Ми з вами виховуємо дітей в дуже непростий час. Нашим дітям доводиться чути такі страшні слова: “COVID -19”та “пандемія”.
Ми думаємо про те, як убезпечити свої родини від загрози, що приходить не попереджаючи, ми часто готуємося до того, про що навіть боїмося подумати: Як діяти в різних надзвичайних ситуаціях.Перше, про що кожен батько думає, слухаючи сьогоденні новини, як убезпечити власних дітей від можливих загроз. І тут дуже важливо окреслити коло безпечних місць для дітей. Безперечно, це дім, рідний, затишний, батьківський дім. Це наша гімназія, куди ви приводите щодня свою дитину на навчання.
Запам”ятайте: ви завжди можете звернутися із питанням, що вас хвилює,до гімназії. Все,чим зможемо допомогти, допоможемо та відповімо на всі питання. Проте пам”ятайте: зараз ми маємо прийняти всі міри, аби убезпечити дітей від проникнення в заклад сторонніх осіб. До того ж, у період розповсюдження вірусів та інфекцій, дуже важливо дбати і про профілактику захворювань.
І ще, ми вам,шановні батьки, завжди раді! Домовляймося про зустрічі та знаходьмо час для діалогу – всі будуть задоволені.
Знайте, що ми дбаємо про дітей і хвилюємося за них.
Можете нам довіряти. Маєте нам довіряти.
Дякуємо за розуміння.
З повагою-
директор гімназії​
Вікторія Пудич

Тел. 0676024611

Ел.пошта viktoriyapudich@gmail.com

Навчання | Переглядів: 59 | Дата: 04.14.2020 | Коментарі (0)

Навчально-виховний комплекс “Гімназія –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4” розпочав набір дітей на навчання в 1-х класах.

В школі з 1-го класу поглиблено вивчається англійська мова (при поділі класу на групи) та додаткові курси з розвитку дитини. З 5-го класу вивчається німецька мова Дітей набирають досвідчені, творчо працюючі вчителі.

Запис до школи проводиться з понеділка по п’ятницю з 13.00 до 16.00.

При собі мати: копію свідоцтва про народження.

На території навчально-виховного комплексу розташована школа мистецтв, де кожна дитина, при бажанні, може отримати додаткову освіту за напрямками: музична, художня, театральна, хореографічна.

З роботою школи Ви можете ознайомитися на сайті  https://nvk4.at.ua/

Адміністрація НВК № 4

 

Навчання | Переглядів: 537 | Дата: 10.07.2019 | Коментарі (0)

Вхід на сайт

Пошук
Оголошення
[04.14.2020][Навчання]
Звернення до батьків! (0)
[10.07.2019][Навчання]
Набір дітей на навчання в 1-х класах (0)
[03.17.2020][Навчання]
Психологічна гігієна учасників навчального процесу (1)
Педагогічна преса
НВК № 4 м.Світловодськ © 2020